logo

Projekt
„Prawda o Hashimoto"

Czym jest Projekt filmowy „Prawda o Hashimoto” ? Wielogodzinnym materiałem wypełnionym rozmowami ze specjalistami oraz pacjentami, którzy sami doświadczyli tej uciążliwej choroby. Wraz z nimi poprowadzimy Cię przez wszystkie niezbędne kwestie związane ze zrozumieniem oraz pokonaniem choroby Hashimoto.

Projekt filmowy „Prawda o Hashimoto” to seria filmów, w której rozmawiamy ze specjalistami, którzy od lat leczą pacjentów Hashimoto. Są to osoby mocno zaangażowane w rozwiązanie problemu i charakteryzują się niekonwencjonalnym podejściem do wykonywanego zawodu. Swój udział w projekcie mają również pacjenci borykający się z tym schorzeniem od wielu lat. Ich walka z chorobą zmieniła ich życie i nadała mu nowy kierunek.

Co istotne – pytania, które im zadaliśmy w dużej części pochodzą bezpośrednio od pacjentów Hashimoto. Swego czasu udostępniliśmy ankietę w której jedną z możliwości było zadanie pytania specjaliście. Staliśmy się więc swoistymi łącznikiem między społecznością chorych a specjalistami, którzy mogli pomóc do tej pory tylko ograniczonej liczbie osób. Dzięki „Prawdzie o Hashimoto” to się zmieniło.

Nasz Projekt filmowy „Prawda o Hashimoto” jest podzielony na dwie części – „Prawda o Hashimoto: Wprowadzenie” oraz „Prawda o Hashimoto: Rozmowy”. Dowiesz się o nich znacznie więcej klikając w poniższe obrazki:

PRAWDA O HASHIMOTO: WPROWADZENIEHashimoto, choroba Hashimoto, Prawda o Hashimoto, Hashimoto dieta, Hashimoto badania, Hashimoto u mężczyzn, Hashimoto ciąża, tarczyca, chora tarczyca, choroba tarczycy, Hashimoto lekarze, Hashimoto specjaliści, Hashimoto strona, Hashimoto wsparcie, Hashimoto forum, Hashimoto blog, Hashimoto info, Hashimoto informacje, Hashimoto wiedza, Hashimoto wyniki, Hashimoto TSH, Hashimoto pomoc, Hashimoto help, Hashimoto gluten, Hashimoto laktoza, Hashimoto porady, Hashimoto kawa, Hashimoto alkohol, Hashimoto co to, Projekt filmowy Prawda o Hashimoto, Prawda o Hashimoto Wprowadzenie, Prawda o Hashimoto Rozmowy


PRAWDA O HASHIMOTO: ROZMOWY
Hashimoto, choroba Hashimoto, Prawda o Hashimoto, Hashimoto dieta, Hashimoto badania, Hashimoto u mężczyzn, Hashimoto ciąża, tarczyca, chora tarczyca, choroba tarczycy, Hashimoto lekarze, Hashimoto specjaliści, Hashimoto strona, Hashimoto wsparcie, Hashimoto forum, Hashimoto blog, Hashimoto info, Hashimoto informacje, Hashimoto wiedza, Hashimoto wyniki, Hashimoto TSH, Hashimoto pomoc, Hashimoto help, Hashimoto gluten, Hashimoto laktoza, Hashimoto porady, Hashimoto kawa, Hashimoto alkohol, Hashimoto co to, Projekt filmowy Prawda o Hashimoto, Prawda o Hashimoto Wprowadzenie, Prawda o Hashimoto Rozmowy

Zapisz się na do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Uzyskaj profesjonalne wsparcie dietetyków klinicznych, coacha, lekarza oraz wiele innych profitów.