Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto

Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to niespotykane na rynku rozwiązanie, które wspomoże Twoją walkę o zdrowie i normalne życie w pełni potencjału.

Dzięki naszej współpracy ze specjalistami wsparcie to będzie profesjonalnie poprowadzone, a inni pacjenci podzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem.

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł uzyskać szybką pomoc, a jego prośba nie zostanie pominięta. W przeciwieństwie do innych tego typu zamkniętych grup chcemy postawić na system, który zagwarantuje porządek i odpowiednią segregację treści. Wszystko po to, aby możliwe było szybkie odnalezienie interesującej, praktycznej wiedzy.

Co wyróżnia Grupę wsparcia Prawda o Hashimoto?

🔷 Współtworzą ją specjaliści z dużym doświadczeniem w chorobie Hashimoto (lekarz-specjalista, dietetycy kliniczni, coach, twórcy projektu „Prawda o Hashimoto”), którzy oferują bezpośrednią pomoc dla członków grupy (np. sesje, w której odpowiadają na ich pytania).

🔷 W jej obrębie są publikowane ekskluzywne, pomoce treści realizowane przez specjalistów (artykuły, filmy, infografiki itp.).

🔷 Jest uporządkowana i posiada harmonogram publikacji treści. Dodatkowo wystrzegamy się spamu i niewartościowych reklam.

🔷 Oferuje szereg, różnego rodzaju bonusów dla członków (m.in. vouchery i zniżki na badania, suplementy itp.).

🔷 Jest tajna, tak więc Twoje dane osobowe będą chronione, a administracja Twoich danych będzie odbywała się zgodnie z najnowszymi wymogami (RODO itp.).

🔷 Ciągle się rozwija słuchając przy tym sugestii, opinii oraz próśb swoich członków.

Znacznie więcej szczegółów na temat Grupy wsparcia znajdziecie w serii wiadomości wyjaśniającychLINK

Wszystkie filmy zapowiadające Grupę wsparcia znajdziesz TUTAJ.


Zapisz się do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto tutaj – https://www.subscribepage.com/grupa_wsparcia_prawda_o_hashimoto

Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły – nasza grupa ma służyć przede wszystkim jej członkom ! Napisz do nas na adres: grupa.prawdaohashimoto@gmail.com

Do zobaczenia w Grupie wsparcia Prawda o Hashimoto!