Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto

Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to niespotykane na rynku rozwiązanie, które wspomoże Twoją walkę o zdrowie i normalne życie w pełni potencjału.

Dzięki naszej współpracy ze specjalistami wsparcie to będzie profesjonalnie poprowadzone, a inni pacjenci podzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem.

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł uzyskać szybką pomoc, a jego prośba nie zostanie pominięta. W przeciwieństwie do innych tego typu zamkniętych grup chcemy postawić na system, który zagwarantuje porządek i odpowiednią segregację treści. Wszystko po to, aby możliwe było szybkie odnalezienie interesującej, praktycznej wiedzy.

Co wyróżnia Grupę wsparcia Prawda o Hashimoto?

🔷 Współtworzą ją specjaliści z dużym doświadczeniem w chorobie Hashimoto (lekarz, dietetycy kliniczni, coach, twórcy projektu „Prawda o Hashimoto”), którzy oferują bezpośrednią pomoc dla członków grupy (np. sesje, w której odpowiadają na ich pytania).

🔷 W jej obrębie są publikowane ekskluzywne, pomoce treści realizowane przez specjalistów (artykuły, filmy, infografiki itp.).

🔷 Jest uporządkowana i posiada harmonogram publikacji treści. Dodatkowo wystrzegamy się spamu i niewartościowych reklam.

🔷 Oferuje szereg, różnego rodzaju bonusów dla członków (m.in. vouchery i zniżki na badania, suplementy itp.).

🔷 Jest zamknięta, tak więc Twoje dane osobowe będą chronione, a administracja Twoich danych będzie odbywała się zgodnie z najnowszymi wymogami (RODO itp.).

🔷 Ciągle się rozwija słuchając przy tym sugestii, opinii oraz próśb swoich członków.

Więcej szczegółów na temat Grupy wsparcia znajdziecie tutajLINK

Wszystkie filmy zapowiadające Grupę wsparcia znajdziesz TUTAJ.


Ciągle chcielibyśmy Wam pomagać i realizować nowe inicjatywy, ale jest to ściśle związane z kosztami finansowymi.

Jeśli chcielibyście wesprzeć nasz projekt dobrowolną dotacją to możecie to zrobić tutaj – http://prawdaohashimoto.pl/wspomoz-nas/

Dołącz do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto tutaj – https://www.facebook.com/groups/grupa.prawda.o.hashimoto/

Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły – nasza grupa ma służyć przede wszystkim jej członkom ! Napisz do nas na adres: grupa.prawdaohashimoto@gmail.com

Do zobaczenia w Grupie wsparcia Prawda o Hashimoto!

Zapisz się na do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Uzyskaj profesjonalne wsparcie dietetyków klinicznych, coacha, lekarza oraz wiele innych profitów.