Zamknięta grupa wsparcia Prawda o Hashimoto

Zamknięta grupa wsparcia Prawda o Hashimoto to niespotykane na rynku rozwiązanie, które wspomoże Twoją walkę o zdrowie i normalne życie w pełni potencjału.

Dzięki naszej współpracy ze specjalistami wsparcie to będzie profesjonalnie poprowadzone, a inni pacjenci podzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem.

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł uzyskać szybką pomoc, a jego prośba nie zostanie pominięta. W przeciwieństwie do innych tego typu zamkniętych grup chcemy postawić na system, który zagwarantuje porządek i odpowiednią segregację treści. Wszystko po to, aby możliwe było szybkie odnalezienie interesującej, praktycznej wiedzy.

Co wyróżnia Zamkniętą grupę wsparcia Prawda o Hashimoto?

🔷 Współtworzą ją specjaliści z dużym doświadczeniem w chorobie Hashimoto (dietetycy kliniczni, coach, lekarz, twórcy projektu „Prawda o Hashimoto”).

🔷 W jej obrębie są publikowane ekskluzywne, pomoce treści realizowane przez specjalistów (artykuły, filmy, infografiki itp.).

🔷 Jest uporządkowana i posiada harmonogram publikacji treści. Dodatkowo wystrzegamy się spamu i niewartościowych reklam.

🔷 Oferuje szereg, różnego rodzaju bonusów dla członków (m.in. vouchery i zniżki na badania, suplementy itp.).

🔷 Jest zamknięta, tak więc Twoje dane osobowe będą chronione, a administracja Twoich danych będzie odbywała się zgodnie z najnowszymi wymogami (RODO itp.).

🔷 Ciągle się rozwija słuchając przy tym sugestii, opinii oraz próśb swoich członków.


Właśnie trwają BETA TESTY Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto

Beta testy to szansa, aby bezpłatnie przekonać się, co będziemy chcieli zaoferować po właściwym starcie naszej zamkniętej grupy. Dzięki uczestnictwu w okresie próbnym otrzymasz możliwość współtworzenia czegoś, co w przyszłość może okazać się czymś bardzo ważnym dla pacjentów Hashimoto w Polsce i nie tylko dla nich.

Szczegółowe informacje o Beta testach i naszej Zamkniętej grupie wsparcia znajdziesz w SERII ARTYKUŁÓW WYJAŚNIAJĄCYCH.

Beta testy potrwają do 11.12.2018. Ilość wolnych miejsc dla osób, które chcą wziąć w nich udział jest ograniczona!

Skorzystaj z tego, że oferujemy Ci bezpłatnie coś za co w przyszłości będzie trzeba zapłacić.

Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły – nasza grupa ma służyć przede wszystkim jej członkom ! Napisz do nas na adres: grupa.prawdaohashimoto@gmail.com

Wszystkie filmy zapowiadające Zamkniętą grupę znajdziesz TUTAJ.

Do zobaczenia w Zamkniętej grupie wsparcia Prawda o Hashimoto!