Opłać abonament i uzyskaj dostęp do Newslettera oraz Tajnej Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto (aktualizacja)

Po naszych wewnętrznych, długich dyskusjach podjęliśmy decyzję, że Tajna, płatna, Grupa wsparcia będzie działać tylko do końca Lutego 2019.

Nakład pracy oraz środki finansowe potrzebne do utrzymania Tajnej Grupy w obecnej formie znacznie przewyższają generowane dochody. Dodatkowo – ze względu na niewielką ilość członków Tajnej grupy – nasze materiały oraz formy pomocy mają ograniczony zasięg, a zawsze stawialiśmy na pomoc jak największej ilości pacjentów.

Jednocześnie dobrą wiadomością jest,iż nasza druga, Zamknięta Grupa wsparcia cały czas będzie aktywna, a dostęp do niej BEZPŁATNY.

To właśnie do Zamkniętej Grupy chcemy przenieść aktywności realizowane w Tajnej Grupie, a więc materiały, sesje i inne. Formy wsparcia dla członków Zamkniętej Grupy nie będą tak regularne i częste jak to ma miejsce teraz w Tajnej grupie (cotygodniowy harmonogram, nowe rzeczy praktycznie codziennie), jednak ze swojej strony postaramy się zrobić co się da, aby Zamknięta grupa była atrakcyjna, pomocna i ułożona.

Do Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto można dołączyć w tym miejscu – https://www.facebook.com/groups/grupa.prawda.o.hashimoto/

 Jeśli macie jakieś sugestie lub opinie to z chęcią je poznamy! Napiszcie do nas na adres: grupa.prawdaohashimoto@gmail.com