Szczegóły na temat abonamentu projektu – Newsletter + Grupa wsparcia Prawda o Hashimoto część 1/2

UWAGA! AKTUALIZACJA: najbardziej aktualne informacje o projekcie Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto znajdziecie tutaj – LINK

Zgodnie z obietnicą prezentujemy Wam szczegóły dotyczące miesięcznego abonamentu za dostęp do Newslettera Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto (oraz tym samym do bezpłatnej grupy).  Jest to według nas jedyne tego typu narzędzie pomocy dla osób zmagających się z chorobami tarczycy dostępne on-line.  Tak jak już informowaliśmy, płatny okres działania projektu rozpocznie się z dniem 1 Stycznia 2019 roku, jednak możliwość opłacenia abonamentu na miesiąc Styczeń umożliwimy Wam już od dziś (18.12.2018).

Dla wszystkich Was, którzy chcą nam zaufać również w płatnym okresie działania projektu proponujemy miesięczny abonament w promocyjnej cenie 29 zł brutto ( minus 20% od ceny standardowej).

Standardowa cena miesięcznego abonamentu będzie wynosić 35 zł brutto, jednakże – mając na uwadze dobro Was wszystkich – dołożymy starań, aby promocyjną cenę abonamentu utrzymać jak najdłużej.

Dla pierwszych 50-ciu osób, które zdecydują się pozostać z nami i współtworzyć z nami grupę wsparcia Prawda o Hashimoto proponujemy specjalne bonusy. Gratisy te wspomogą walkę z chorobą oraz pozwolą zaoszczędzić pieniądze 😊 Te bonusy to:

 • Voucher upoważniający do zniżki o wysokości 30% na badanie poziomu Selenu w Punktach pobrań ALAB laboratoria. Koszt badania bez zniżki to ok. 120 zł. (Lista punktów pobrań – TUTAJ)
 • Kupon rabatowy o wysokości 35% na cały asortyment wysokojakościowych suplementów w sklepie internetowym pharmanord.pl (kupon jest przypisywany na stałe do konta)

Dodatkowo dla 3-ech najbardziej aktywnych członków grupy (dotyczy okresu ostatnich 28 dni) – w ramach wdzięczności – oferujemy bezpłatny udział w grupie na miesiąc Styczeń 2019.

Aktywność członków jest na bieżąco monitorowana przez system Facebooka, który to przesyła nam regularnie raporty z tym związane. To właśnie na nich oparliśmy się  przy wyborze trzech najbardziej aktywnych osób. Raport ze zwycięzcami publikujemy dzisiaj w obrębie Zamkniętej Grupy.

Przypominamy, że świadczona przez nas usługa, za którą pobieramy opłatę abonamentową to Newsletter Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto, natomiast dostęp do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto w serwisie Facebook jest oferowany bezpłatnie w ramach wspomnianego abonamentu. Szczegóły na ten temat możecie znaleźć w Regulaminie projektu – LINK

Dodatkowo pragniemy podkreślić, że zapis na Newsletter oraz tym samym na Grupę wsparcia Prawda o Hashimoto jest w pełni dobrowolny. Opłata abonamentu miesięcznego nie wiąże się z ŻADNYMI zobowiązaniami (np. z uruchomieniem automatycznego, comiesięcznego obciążania konta). Po 30 dniach użytkowania każdy członek grupy może samodzielnie zdecydować czy chce kontynuować członkostwo czy jednak chce opuścić grupę i zaprzestać opłacania abonamentu.


ZAWARTOŚĆ MIESIĘCZNEGO ABONAMENTU

Z pewnością chcecie dowiedzieć się co konkretnie otrzymacie w ramach miesięcznego abonamentu Newslettera +  Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Będzie to:

1. Wsparcie doświadczonych dietetyków klinicznych z FoodWise – Twoja internetowa poradnia dietetyczna. Oferta zawiera:

– materiały na temat powiązania diety i choroby Hashimoto. Będą one również odpowiadały na konkretne pytania zadane przez członków grupy. Ilość miesięcznie publikowanych materiałów z tego segmentu to:

 • 3 krótsze filmy (3-6 minut),
 • 1 dłuższy film (8-10 minut),
 • 2 artykuły,
 • 3 praktyczne ciekawostki w formie graficznej

– odpowiedzi na konkretne pytania członków grupy udzielane przez dietetyka klinicznego:

 • 2 sesje odpowiedzi udzielanych po 1-3 dniach (sesja offline),
 • 1 sesja odpowiadania na żywo w ciągu 1,5 godziny (sesja online).

Wszelkie szczegóły na temat sesji znajdziecie w Regulaminie Newslettera i Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto – LINK

2. Wsparcie lekarza-specjalisty. Oferta zawiera:

– odpowiedzi na konkretne pytania członków grupy udzielane przez lekarza-specjalistę:

 • 2 sesje odpowiedzi udzielanych po 7-14 dniach (sesja offline).

Wszelkie szczegóły na temat sesji znajdziecie w Regulaminie Newslettera i Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto – LINK

3. Wsparcie coacha – Kamila Bogucka – która zajmuje się motywacją, pomaga poradzić sobie z negatywnymi emocjami (w tym ze stresem), wspiera poprawę relacji z bliskimi oraz przybliża inne zagadnienia psychologiczne. Oferta zawiera:

– materiały na tematy związane z psychologicznym podejściem do choroby i jej symptomów (np. depresji, braku motywacji do działania):

 • 2 artykuły,
 • 2 filmy ( 4-10 minut).

4. Wsparcie twórców projektu Prawda o Hashimoto, w tym Piotra Klikowicza –pacjenta Hashimoto. Oferta zawiera:

– materiały filmowe prezentujące spojrzenie doświadczonego pacjenta Hashimoto na różne zagadnienia związane z symptomami i podejściem do choroby, w tym również poruszenie zagadnień wychodzących ponad konwencjonalne metody leczenia:

 • 3 filmy (4-10 minut).

– artykuły będące tłumaczeniami artykułów najlepszych specjalistów na świecie w zakresie choroby Hashimoto (m.in. dr Mark Hyman, dr Alan Christianson, Suzy Cohen, dr Peter Osborne) poruszające różnorodną tematykę (dieta, suplementacja, leczenie, psychologia, emocje, sport itd.):

 • 3 artykuły miesięcznie.

– ciekawostki w formie graficznej z praktycznymi poradami o różnej tematyce:

 • 3 ciekawostki.

Oprócz powyższych namacalnych i mierzalnych korzyści otrzymacie wsparcie zaangażowanej społeczności grupy.

Oczywiście to nie wszystko. Nie napisaliśmy jeszcze o mniej regularnych formach pomocy, takich jak:

 • różnego rodzaju zniżkach na usługi, czy produkty mające pozytywny wpływ na Wasze zdrowie,
 • konkursach z nagrodami,
 • postach „na przemyślenie”, które pozwolą Wam wyrazić siebie.

Z biegiem czasu z pewnością pojawią się dodatkowe narzędzia na to, w jaki sposób możemy Wam efektywnie pomóc. Będziemy również na bieżąco brać pod uwagę Wasze pomysły i sugestie 😊


OPŁAĆ ABONAMENT

Opłaty za miesięczny dostęp do Newslettera Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto (a tym samym do grupy w serwisie Facebook) możecie dokonać tutaj – LINK

Więcej szczegółów znajdziecie w powyższym linku i w  Regulaminie Newslettera oraz Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto.

UWAGA: konieczne zapoznajcie się z drugą częścią tego artykuły, gdzie przedstawiamy bardzo ważne informacje! Oto LINK.

Tak prezentuje się obecna oferta Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Śledźcie grupę i nasze inne kanały, aby zapoznać się z przydatnymi informacjami na temat dalszego działania naszego projektu.

Dodaj komentarz

Zapisz się na do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Uzyskaj profesjonalne wsparcie dietetyków klinicznych, coacha, lekarza oraz wiele innych profitów.