#1 Tworzymy miejsce w sieci, w którym uzyskasz wsparcie na niespotykanym dotąd poziomie

UWAGA! AKTUALIZACJA: najbardziej aktualne informacje o projekcie Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto znajdziecie tutaj – LINK

Realizując projekt „Prawda o Hashimoto” dostrzegliśmy pewną palącą potrzebę pacjentów …

Szukają oni profesjonalnej pomocy od specjalistów, którzy są otwarci i rozumieją osobę zmagającą się z chorobą Hashimoto.

Potrzebują pomocnej dłoni, która wskaże im dobry kierunek.

Bez odległych terminów wizyt, które finalnie skutkują tylko kolejną…receptą na hormon.

Bez strachu przed zadawaniem pytań specjaliście … nawet tych najprostszych …

Bez bycia ocenianym i pozostawionym jako  jeden z setki anonimowych pacjentów.

Codzienny pęd życia bardzo utrudnia im uzyskanie takiej odpowiedniej pomocy. A gdy wieczorem – w wolnej chwili – przeszukują internet, odnajdują mnóstwo porad … jednak  nie zawsze wiedzą, którym z nich mogą zaufać, a którym nie.

Kiedy pacjenci myślą o umówieniu serii kilku wizyt ze specjalistami oraz kosztach takiej profesjonalnej pomocy, mogą poczuć przytłoczenie, a czasem wręcz zniechęcenie. Naturalne jest więc dążenie pacjentów do innego, tańszego i  prostszego rozwiązania.

Poszukują miejsca, w którym nie wychodząc z domu, uzyskają profesjonalne wsparcie od certyfikowanych specjalistów z doświadczeniem, również wsparcie indywidualne.

Miejsca, gdzie zostaną zrozumiani, zmotywowani do działania, a ich zachowanie nie będzie z góry oceniane. Miejsca, w którym nie będzie im przypisywana metka „lenistwa”, „nieporadności”, „niechęci do innych”.

Takie miejsce powstaje z naszej inicjatywy.

JESTEŚMY W TRAKCIE REALIZOWANIA ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA „PRAWDA O HASHIMOTO” UMIEJSCOWIONEJ NA FACEBOOKU.

Po raz kolejny chcemy, aby nasza propozycja była czymś nowym na naszym rynku i mogła realnie pomóc pacjentom i ich rodzinom.

W kolejnym artykule przedstawimy Ci dokładniej czym będzie zamknięta grupa wsparcia „Prawda o Hashimto”.

Dodaj komentarz

Zapisz się na do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Uzyskaj profesjonalne wsparcie dietetyków klinicznych, coacha, lekarza oraz wiele innych profitów.