#4 Czy chcesz dołączyć do grona świadomych ludzi ceniących swoje zdrowie i dobre życie?

UWAGA! AKTUALIZACJA: najbardziej aktualne informacje o projekcie Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto znajdziecie tutaj – LINK

Jak bardzo cenisz swoje zdrowie? Czy jakość Twojego życia jest dla Ciebie czymś ważnym? W końcu czy otaczasz się ludźmi, którzy mają na Ciebie dobry wpływ … lub przynajmniej neutralny? 😉

Zdrowie, jakość życia, otoczenie. Te istotne elementy są połączone i wpływają na siebie nawzajem. Niestety my zbyt często ich nie łączymy i szukamy przyczyn (np. choroby) w niewłaściwych miejscach.

Kiedy dążymy do zdrowia i poprawy jakości życia otaczający nas ludzie – ich nastawienie do życia, emocje, energia – mają bardzo duży wpływ na powodzenie tych starań.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Nasza Zamknięta grupa wsparcia Prawda o Hashimoto będzie – w miarę możliwości – stwarzać „przyjazne środowisko”, aby Twoje dążenie do zdrowia zrealizowało się jak najszybciej. Grupa będzie posiadać konkretny regulamin i jasne zasady. Dzięki temu masz gwarancję, że znajdą się w niej jedynie osoby stawiający na wzajemne wsparcie, szacunek i zrozumienie.

Pragniemy stworzyć miejsce dla osób chcących rozwijać swoją świadomość i tym samym dążyć do poprawy zdrowia, swojego potencjału oraz jakości życia.

Takie wzajemne wsparcie uświadomionych osób, które posiadają podobny problem i wspólny cel, z pewnością zmotywuje Cię do pozytywnego działania, a efekty pojawią się znacznie szybciej.

Zadbamy również o Twoje bezpieczeństwo i komfort użytkowania zamkniętej grupy wsparcia. W jaki sposób?

  • Forma grupy będzie zamknięta, tak więc Twoje dane osobowe będą w pełni chronione. Administracja Twoich danych będzie odbywała się zgodnie z najnowszymi wymogami (RODO itp.).
  • Jasne zasady publikacji nowych postów przez członków zamkniętej grupy (publikacja w komentarzach, aby segregować wątki tematyczne; brak swobodnego publikowania treści na tematy niezwiązane ze zdrowiem itp.)
  • Harmonogram publikacji treści, który ułatwi Ci zaplanowanie korzystania z możliwości zamkniętej grupy, dzięki czemu planowanie Twojego czasu będzie bardziej efektywne.

Będziemy słuchać członków zamkniętej grupy i otworzymy się na ich sugestie dotyczące jej działania, zawartości itp.

Wierzymy, że uda nam się finalnie stworzyć system pomocy pacjentom, który naprawdę będzie działał i z jego pomocą osiągną oni swoje cele w wielu kwestiach.


UWAGA: kolejny, finalny artykuł z tej serii ukaże się po długim weekendzie związanym z Uroczystościami Wszystkich Świętych, a więc po 5 Listopada.

Poinformujemy Cię w nim kiedy startują Beta testy Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto oraz w jaki sposób zapisać się do nich.

W chwili publikacji ostatniego artykułu uruchomimy również zapis do Beta testów!

Tylko ten zapis zagwarantuje Ci udział w testowaniu naszego nowego projektu. Śledźcie naszą stronę internetową, profil FB oraz newsletter, aby nie pominąć publikacji tego artykułu.

Dodaj komentarz

Zapisz się na do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Uzyskaj profesjonalne wsparcie dietetyków klinicznych, coacha, lekarza oraz wiele innych profitów.