#5 Dowiedź się kiedy startują Beta testy Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto i zapisz się na nie już teraz!

UWAGA! AKTUALIZACJA: najbardziej aktualne informacje o projekcie Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto znajdziecie tutaj – LINK

Już startujemy! Wraz z współtwórcami, których przedstawiliśmy Ci w wiadomości nr. 3, jesteśmy naprawdę podekscytowani naszą Zamkniętą grupą wsparcia i z niecierpliwością czekamy, aby zaczęli do niej dołączać pierwsi członkowie.

Mamy nadzieję, że będziesz wśród nich! Zbytnio nie przedłużając …

Udział w Beta testach jest ZUPEŁNIE BEZPŁATNY.

Pamiętaj tylko proszę, że liczba wolnych miejsc jest ograniczona. Zapis potrwa, aż do wyczerpania wolnych miejsc.


W jaki sposób zapisać się do Beta testów Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto?

To naprawdę proste. Chcemy, aby cały proces przebiegał jak najsprawniej.

  1. Tak naprawdę pierwszym warunkiem uczestnictwa w okresie testowym naszej nowej grupy wsparcia jest posiadanie konta w serwisie Facebook. Jeśli nie posiadasz takiego konta, to w prosty sposób możesz założyć go w tym miejscu – LINK.
  2. Drugą niezbędną rzeczą jest zapisanie się na specjalny Newsletter Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto”. Formularz zapisu znajdziesz na tej stronieLINK.
  3. Następnie wymagane będzie potwierdzenie przez Ciebie zapisu na newsletter. Wyślemy do Ciebie w tej sprawie maila tuż po Twoim zapisie. UWAGA: mail ten może trafić do folderu SPAM lub OFERTY!

GOTOWE.

Kiedy potwierdzisz Twój zapis na newsletter wyślemy Ci kolejnego maila z instrukcjami i linkiem do Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto (UWAGA: ten mail również może trafić do SPAMU lub do folderu OFERTY!). Dołącz do grupy i poczekaj cierpliwie aż administracja zaakceptuje Twoje członkostwo.

Hashimoto, choroba Hashimoto, Prawda o Hashimoto, Hashimoto dieta, Hashimoto badania, Hashimoto u mężczyzn, Hashimoto ciąża, tarczyca, chora tarczyca, choroba tarczycy, Hashimoto lekarze, Hashimoto specjaliści, Hashimoto strona, Hashimoto wsparcie, Hashimoto forum, Hashimoto blog, Hashimoto info, Hashimoto informacje, Hashimoto wiedza, Hashimoto wyniki, Hashimoto TSH, Hashimoto pomoc, Hashimoto help, Hashimoto gluten, Hashimoto laktoza, Hashimoto porady, Hashimoto kawa, Hashimoto alkohol, Hashimoto co to

W JAKI SPOSÓB POZOSTAĆ W ZAMKNIĘTEJ GRUPIE WSPARCIA PO OKRESIE BETA TESTÓW?

Osoby, które uczestniczyły w Beta testach, w celu pozostania w Zamkniętej grupie wsparcia „Prawda o Hashimoto” będą poproszone przed końcem Beta testów o  uiszczenie miesięcznej opłaty abonamentowej za dostęp do niej w kolejnym okresie.

Zgadza się, dostęp do docelowej Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto”  po okresie Beta testów będzie odpłatny.

Dostęp ten będzie oparty na cyklicznej płatności na zasadzie miesięcznego abonamentu. Tylko takie rozwiązanie zapewnia w dłuższej perspektywie: wysoką jakość oferowanych materiałów, pokrycie kosztów dla twórców oraz daję gwarancję ciągłości serwisu.

Dzięki opłacie nasza zamknięta grupa wsparcia będzie się rozwijać i dzięki temu w przyszłości będziemy mogli zaoferować Ci nowe formy pomocy.

Uczestnictwo w Zamkniętej grupie wsparcia na etapie beta testów jest w 100%  niezobowiązujące.

Przed okresem rozpoczęcia odpłatnej wersji Zamkniętej grupy wsparcia przysługuje Ci prawo do nieskorzystania z oferty.

W takim przypadku brak wpłaty z Twojej strony nie będzie wiązał się żadnymi zobowiązaniami. Po prostu zostaniesz automatycznie wypisany z grupy.

Skorzystaj z tego, że oferujemy Ci bezpłatnie coś za co w przyszłości będzie trzeba zapłacić.

Jak będzie się kształtował koszt miesięcznego abonamentu za dostęp do Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto”?

Cena zostanie ogłoszona w czasie trwania Beta testów.


CO Z OSOBAMI, KTÓRE NIE UCZESTNICZYŁY W BETA TESTACH, ALE CHCĄ ZAPISAĆ SIĘ DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA?

Proces zapisu będzie podobny jak w przypadku zapisu do Beta testów naszej grupy. Różnicą będzie oczywiście wymóg uiszczenie miesięcznej opłaty abonamentowej. Po jej zaksięgowaniu danej osobie zostanie udostępniona możliwość dołączenia do Zamkniętej grupy wsparcia.

Jeśli nie uda Ci się zapisać do beta testów – nie martw się i śledź naszą stronę www oraz kanał FB. Będziemy tam informować o różnych szczegółach i pisać, jak radzi sobie projekt. Pamiętaj, że po Beta testach uzyskasz możliwość dołączenia do właściwej grupy.

Jeszcze jedna, ważna sprawa. Beta testy, jak sama nazwa wskazuje, są po to by testować pewne rozwiązania. Dlatego też prosimy, aby mieć na uwadze to, że wiele kwestii w funkcjonowaniu Zamkniętej grupie wsparcia „Prawda o Hashimoto” może finalnie (czyt. po Beta testach) ulec zmianie. Tak naprawdę zaczynamy od pewnego fundamentu, który będziemy dostosowywać pod Ciebie 🙂 Pamiętaj więc, że będziesz mieć możliwość zasugerowania nam, co można zmienić, poprawić, co dodać, a co usunąć. Takie opinie będą dla nas bardzo cenne.

Jeśli masz pytanie dotyczące Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto” – zadaj je w komentarzu tego wpisu lub napisz do nas na adres grupa.prawdaohashimoto@gmail.com

Beta testy to Twoja szansa, aby bezpłatnie przekonać się, co będziemy chcieli zaoferować po właściwym starcie naszej Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto”. Dzięki uczestnictwu w okresie próbnym otrzymasz możliwość współtworzenia czegoś, co w przyszłości może okazać się czymś bardzo ważnym dla pacjentów Hashimoto w Polsce i nie tylko dla nich.

Wykorzystaj tę szansę.

Dodaj komentarz

Zapisz się na do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Uzyskaj profesjonalne wsparcie dietetyków klinicznych, coacha, lekarza oraz wiele innych profitów.