Chcesz żyć „BezStresu”?

Chcielibyśmy przekazać Wam ważną wiadomość. Osoby, które śledzą nasze poczynania wiedzą, że jako Body Mind Soul ciągle, konsekwentnie szukamy dla nich nowych form pomocy. Bardzo cieszy nas w przeważającej mierze bardzo pozytywny odzew społeczności pacjentów Hashimoto. Bierzemy pod uwagę również Wasze sugestie. Pozwalają nam one spojrzeć na daną kwestię z innej strony i dzięki temu wyciągnąć wartościowe wnioski, które czynią nasz projekt jeszcze bardziej pomocnym dla Was .

Do tej pory skupialiśmy się na projekcie Prawda o Hashimoto i różnych przedsięwzięciach z nim związanych (seria filmowa, e-booki, grupa wsparcia na FB). Nadal chcemy działać w tym aspekcie, jednak pragniemy również postawić kolejny ważny krok.

Z naszych obserwacji społeczności zebranej wokół projektu Prawda o Hashimoto wynika, że jest jeden prawie uniwersalny problem, który najczęściej wymieniacie, kiedy pytamy o to, co Was wyniszcza w codziennej walce z chorobą. To STRES. Przewlekły stres. Bardzo dużo osób nie radzi sobie dziś z tym problemem, w tym wielu pacjentów Hashimoto! Bez wątpienia można nazwać przewlekły stres chorobą cywilizacyjną, która niestety może być jedną z głównym przyczyn występowania wielu dolegliwości fizycznych i psychicznych w społeczeństwie.

Chcielibyśmy spojrzeć na ten problem szerzej, z różnych perspektyw oraz jak zwykle z pomocą doświadczonych specjalistów.

Planujemy więc realizację nowej serii filmowej zatytułowanej roboczo „BezStresu”.

Filmy, tak jak do tej pory, publikowalibyśmy bezpłatnie na naszych kanałach YouTube oraz na Facebooku.

Niestety, mimo tego, że otrzymaliśmy już od Was wsparcie finansowe w różnej formie (np. dobrowolne dotacje), za które jesteśmy bardzo wdzięczni, to realizacja tak dużego projektu wymaga przeznaczania znacznie większych środków finansowych. Nie wspominając o ilości pracy, jaką należy poświęcić na realizację takiej serii filmowej. Krótko mówiąc: na ten moment nie stać nas na realizację takiego projektu.

Chcielibyśmy jednak zaproponować Wam rozwiązanie i jednocześnie poprosić o wsparcie. Z pewnością część z Was słyszała o platformach typu crowdfunding. Najprościej pisząc: to miejsca w internecie, gdzie można wesprzeć finansowo daną inicjatywę, projekt, osobę i jednocześnie uzyskać za to wsparcie konkretną nagrodę (przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek w tej kwestii). Poprzez wsparcie projektu będziecie mogli dodatkowo pogłębić relację z twórcą czy po prostu poczuć satysfakcję wspierania czegoś, co może pomóc zarówno Wam jak i innym.

Na ten moment zdecydowaliśmy się na platformę Patronite, które stawia na regularne, comiesięczne wpłaty. Nie negujemy stworzenia profilów również na innych stronach, aby zwiększyć szansę na realizację projektu „BezStresu”.

Pamiętajcie, że możecie nas wesprzeć różnymi kwotami i za każdą z nich otrzymacie od nas konkretny bonus, od razu lub w przyszłości.

TUTAJ ZNAJDZIECIE NASZ PROFIL PATRONITEhttps://patronite.pl/bodymindsoul

Zanim zadacie pytanie lub napiszecie opinię przeczytajcie proszę nasze odpowiedzi na poniższe pytania, które jeszcze dokładniej wszystko Wam wyjaśnią 😊 Wiele kluczowych informacji znajdziecie również na samym profilu.

  • Czym jest Patronite?

Najlepiej będzie jak zacytujemy opis stworzony przez twórców portalu – „Patronite łączy twórców (internetowych i „klasycznych”), sportowców, wolontariuszy, a także organizacje z osobami, które chcą ich wesprzeć – nie tylko „lajkiem” czy „łapką w górę”. Patroni wpłacają comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na dowolny cel – od farb, przez nowy aparat, aż po wyjazd do Ekwadoru. Elementem wyróżniającym Patronite jest nastawienie na regularne, comiesięczne subskrypcje w celu zagwarantowania stałego finansowania – chodzi o to, by fani zapewniali Twórcy comiesięczną pensję, stając się współtwórcami bloga, kanału czy pasji. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – wyjątkowe nagrody, bliskie relacje z Autorami i bezcenną świadomość, że realnie wpływają na rozwój czyjejś pasji!”

  • Dlaczego dołączamy do Patronite?

Tak jak już pisaliśmy mamy mnóstwo pomysłów, które pragniemy zrealizować. Niestety tak naprawdę naszym największym ograniczeniem są środki finansowe. W chwili obecnej chcielibyśmy skupić się głównie na kwestii, która jest powiązana z opisywanymi już przez nas tematami chorób tarczycy i ogólnie chorób autoimmunologicznych – mowa o PRZEWLEKŁYM STRESIE, który jest ogromnym problemem. W planach mamy zrealizowanie nowej, obszernej serii filmowej „BezStresu”, w której chcielibyśmy spojrzeć na ten problem szerzej, z różnych perspektyw oraz jak zwykle z pomocą doświadczonych specjalistów.

Dołączyliśmy do Patronite, ponieważ szukamy środków finansowych na realizację tego nowego projektu filmowo-edukacyjnego.

Więcej o samym projekcie „BezStresu” znajdziecie w zakładce CELE na naszym profilu Patronite – https://patronite.pl/bodymindsoul

  • Na co przeznaczymy wpłaty?

Jeśli osiągniemy nasz cel finansowy, a więc 5000 zł miesięcznie to od razu zabieramy się do pracy, a uzyskane środki przeznaczymy na realizację poszczególnych odcinków serii filmowej „BezStresu”. Oczywiście, jeśli będziemy widzieć, że cel jest realny do osiągnięcia to przygotowania do realizacji serii zaczniemy wcześniej, aby po osiągnięciu celu móc go stworzyć jak najszybciej.

  • Dlaczego 5000 zł miesięcznie?

Z perspektywy czasu i tego, ile kosztowała nas realizacja serii filmowej „Prawda o Hashimoto” skalkulowaliśmy, że kwota 5000 zł to przybliżony koszt jednego odcinka serii  ( 30-60 minut) nagranego przez profesjonalną ekipę filmową z udziałem specjalisty w wybranym przez niego miejscu w Polsce. Przy tego typu realizacjach należy uwzględnić następujące koszty: opłacenie ekipy filmowej ( nagranie+ montaż, w razie konieczności dodatkowe oświetlenie, dodatkowa kamera czy wielokanałowy rejestrator dźwięku), logistykę (dojazdy, noclegi, wynajęcia miejsca wywiadu itd.), wsparcie dystrybucji (reklama, aby filmy dotarły do jak największej publiki) oraz budżet na nieprzewidziane koszty.

Chcielibyśmy zrealizować około 10 wywiadów, ale liczba ta może się zmieniać.

  • Jaka  jest gwarancja, że seria filmowa zostanie zrealizowana i będzie udana?

Tak naprawdę nie możemy obiecać, że cel zostanie osiągnięty i zrealizujemy tę serię. Co się stanie, jeśli nie uda się osiągnąć celu? Przeczytajcie niżej. Co do drugiego członu pytania, to zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby „BezStresu” było czymś wyjątkowym, naprawdę pomocnym i w pełni profesjonalnie zrealizowanym. Podczas realizacji „Prawdy o Hashimoto” nauczyliśmy się naprawdę wiele, co pozwoli nam stworzyć jeszcze lepszą serię filmową i jeszcze lepszy projekt jako całość.

  • A co jeśli nie osiągniecie celu finansowego? Co z wpłatami?

Jeżeli nie uda nam się osiągnąć celu finansowego to wpłaty, które do tej pory otrzymamy przeznaczymy na rozwinięcie projektu „Prawda o Hashimoto”. Mamy kilka pomysłów, które również wymagają środków finansowych. Być może będzie to rozwinięcie form pomocy w Grupie wsparcia albo warsztaty na żywo. Jeśli wystąpi taka sytuacja, to o wszystkim będziemy informować na naszych profilach.

Wierzymy jednak, że wspólnie uda nam się osiągnąć cel i dzięki temu seria filmowa „Bezstresu” powstanie i pomoże wygrać ze stresem znacznej grupie osób.

  • Kiedy ukaże się seria filmowa?

Jeśli osiągniemy cel finansowy to pierwszy film powinien pojawić się w ciągu 2-3 miesięcy. Kolejne będziemy realizować sukcesywnie, na ile pozwolą nam otrzymane środki finansowe .

Jeśli macie jeszcze jakieś dodatkowe pytania to z chęcią na nie odpowiemy! : )

Przypominamy, że TUTAJ ZNAJDZIECIE NASZ PROFIL PATRONITEhttps://patronite.pl/bodymindsoul

Wierzymy, że uda nam się zrealizować tę misję wspólnymi siłami – dla Was, dla Waszych bliskich, oraz wszystkich osób, które tego naprawdę potrzebują.

Dodaj komentarz

Zapisz się na do Grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. Uzyskaj profesjonalne wsparcie dietetyków klinicznych, coacha, lekarza oraz wiele innych profitów.